Patria Finance

Skupina Patria

Skupina Patria zahrnuje tři společnosti:

Společnost Patria Finance, obchodník s cennými papíry, působí na trhu jak pro profesionální, institucionální investory, tak pro menší a drobné investory již od roku 1994. Klienti mají možnost obchodovat na více než 30 světových burzách prostřednictvím vyspělé internetové obchodní platformy WebTrader nebo mobilní aplikace MobileTrader. Patria Finance spravuje cenné papíry pro téměř 30 tisíc klientů ve výši 37 miliard korun s meziročním růstem kolem 15 %. Patria.cz, produkt Patria Finance, přináší klientům aktuální zpravodajství ze světa trhů, investic a ekonomiky, které je provázáno s fundovanými komentáři, analýzami, názory, vlastními texty portálu i vybraným obsahem.

Společnost Patria Corporate Finance, jež patří mezi nejlepší poradce v oblasti akvizic a divestic společností, poskytuje svým klientům poradenské služby při prodeji a nákupu společností, ocenění, transakcích na kapitálových trzích a podnikovém finančním poradenství.

Nejmladší ze společností je Patria investiční společnost, jež se zaměřuje na obhospodařování nemovitostních fondů kvalifikovaných investorů dle Zákona o investičních společnostech a investičních fondech 240/2013 Sb. Společnost disponuje zkušeným týmem složeným z profesionálů z realitního a bankovního prostředí.

Archiv informací o Patria Finance, a.s. (IČO 60197226) ve stavu před 1. 11. 2014 naleznete zde.

Poradíte mi s investicí?

Poradíte mi s investicí?

Využijte profesionální poradenství makléřů. Konzultace, investiční doporučení, sms informační servis.

Analytická a zpravodajská podpora?

Analytická a zpravodajská podpora

Nastavte si zasílání analytických zpráv, vytvořených na jednotlivé české i zahraniční akcie.

Jaké produkty mohu obchodovat?

Jaké produkty mohu obchodovat?

Vyberte si ze široké nabídky produktů. Akcie, indexové a komoditní akcie, dluhopisy, fondy, certifikáty, deriváty.

Kde obchodovat?

Kde obchodovat?

Kromě pražské burzy si můžete vybrat z více než 30 hlavních burz střední a západní Evropy a severní Ameriky.