Demo účet

Návod

 1. Otevřete si DEMO účet

  Nejprve si zaregistrujte účet pomocí jména, příjmení, telefonu a emailové adresy. Okamžitě obdržíte na vámi uvedenou emailovou adresu uživatelské jméno, heslo a bezpečnostní kód, který budete využívat při zadávání aktivních pokynů.

  Na úplném začátku je vám ve zkušební verzi k dispozici virtuální vklad 500 000 CZK, 5 000 USD a 5 000 EUR a zároveň máte přednastavenu možnost obchodovat s americkými cennými papíry, můžete vyzkoušet obchodování s ETF, deriváty nebo například obchodování na úvěr.

  Demo účet Patria Finance Vám umožní podávat pokyny, sledovat stav Vašeho účtu a pohyb Vašich pozic a další funkcionality, které aplikace nabízí i v reálném provozu. Váš demo účet bude aktivní po dobu 30 dní.

 2. Začněte obchodovat

  DEMO aplikace je shodná s aplikací WebTrader, je tedy jednoduchá, přehledná, stabilní a velmi bezpečná. Bezpečnost je zajištěna přihlašovacími údaji a bezpečnostním kódem, který obdržíte po registraci. Bezpečnostní kód zde nahrazuje autorizační kód, který je klientům zasílán ve formě SMS nebo generován bezpečnostním klíčem.

  Po přihlášení si můžete vyhledat titul podle názvu, ISINu nebo RICu a přidat mezi své oblíbené. V této sekci jej můžete sledovat a následně zobchodovat přes tlačítko "N" - nákup. Jakmile je cenný papír nakoupen, zobrazí se ve Vašem portfoliu. Tlačítko "P" slouží k prodeji cenného papíru.

Jaké produkty mohu obchodovat?

Jaké produkty mohu obchodovat?

Vyberte si ze široké nabídky produktů. Akcie, indexové a komoditní akcie, dluhopisy, fondy, certifikáty, deriváty.

Nevíte, jak začít?

Nevíte, jak začít?

Prohlédněte si naše instruktážní videa, manuály a články nebo nám zavolejte.

Jak obchodovat?

Jak obchodovat?

Využijte jednoduchou a bezpečnou online aplikaci WebTrader, mobilní aplikaci MobileTrader nebo poradenství makléřů.

Zajímají vás dlouhodobé investice?

Zajímají vás dlouhodobé investice?

Zkuste investovat i do akcií s dividendovým výnosem nebo do podílových fondů.