Reálný účet

Jak začít

Než si vyberete, do čeho ze široké nabídky produktů investovat, zvažte své priority, potřeby a rizika spojená s různými typy investic. Ve třech bodech přinášíme několik obecných rad (nejen) pro začínající investory, které Vám pomohou snadněji vkročit na finanční trhy.

 1. Jak začít investovat?

  Předtím, než začnete reálně investovat prostřednictvím internetové aplikace, doporučujeme vyzkoušet si zkušební verzi obchodní aplikace (tzv. demo). Na ní si můžete osvojit základy obchodování „nanečisto“ s virtuálními vkladem.

  Pro snazší orientaci na finančních trzích uvádíme výběr vhodné odborné literatury. Rychlou a efektivní instruktáž se základními pravidly investování nabízí také naše instruktážní videa. Další zajímavé informace naleznete též ve Škole investora.

  Začínající i pokročilí investoři mohou využít sérii vzdělávacích seminářů, které pořádáme ve vybraných městech České republiky a na Slovensku.

 2. Otevření účtu

  Pokud jste si již vyzkoušeli demo aplikaci a chcete začít reálně investovat, musíte si nejprve u Patria Finance otevřít účet, tj. uzavřít rámcovou smlouvu. Smlouva je nutnou podmínkou pro budoucí obchodování, její uzavření je zdarma a můžete ji kdykoliv vypovědět.

  Proces otevření účtu je velmi jednoduchý a s jakýmikoliv možnými komplikacemi Vám velmi ochotně pomohou pracovníci zákaznického oddělení.

  Online otevření účtu obsahuje následující kroky:

  • Registrace
  • Zaslání smluvní dokumentace
  • Zaslání peněžních prostředků
  • Aktivace účtu

  Otevření účtu lze provést i osobně v sídle Patria Finance, a.s., Výmolova 353/3, 150 27 Praha 5 nebo na jakékoliv pobočce ČSOB.

 3. Začněte obchodovat

  Obchodování online probíhá v moderní a uživatelsky přátelské internetové aplikaci, kterou mohou využívat jak začinající tak i profesionální investoři.

  Aplikace nabízí servis pro aktivní obchodování, např. analýzy a zpravodajství, směny hlavních měn, možnost nastavování cenových alertů, využívání přehledných grafů, online data ze světových burz, konfirmace obchodů, atd. Samozřejmostí je i detailní přehled Vašeho portfolia s uvedením aktuálního zisku / ztráty, dostupných peněžních zůstatků a možnost obchodování na tabletech a mobilních telefonech.

  Velký důraz je kladen na zabezpečení proti zneužití a zároveň na 100% funkčnost aplikace i v době zvýšené aktivity na finančních trzích.

Kde se dozvíte více?

Kde se dozvíte více?

Navštivte zdarma naše vzdělávací semináře nebo si prohlédněte instruktážní videa a průvodce aplikací.

Jsou mé investice v bezpečí?

Jsou mé investice v bezpečí?

Nabízíme nejvyšší zabezpečení internetové aplikace pomocí jména, hesla a autorizačního kódu.

Zajímají vás dlouhodobé investice?

Zajímají vás dlouhodobé investice?

Zkuste investovat i do akcií s dividendovým výnosem nebo do podílových fondů.

Obchodování nanečisto?

Obchodování nanečisto?

Vyzkoušejte si obchodování na demo účtu s jedním milionem korun a poznejte, jak by byly vaše investice úspěšné!