Platformy

WebTrader

Průvodce aplikací WebTrader

Nejsnazší způsob obchodování představuje pro široké spektrum klientů webová aplikace Patria Finance. Po přihlášení dostane každý klient možnost sledovat své portfolio, číst zprávy týkající se jeho titulů, získávat analytická doporučení a v neposlední řadě zadávat obchodní pokyny. Aplikace nabízí klientům i nové možnosti v oblasti technické a fundamentální analýzy. Vše funguje intuitivně a samotné stránky umožnují klientům přizpůsobit si obsah podle jejich preferencí.

Revoluční novinkou je především tzv. „Terminál“, který vychází z profesionálních platforem používaných makléři Patrie. Terminál je flexibilní okno webové obchodní aplikace, které na individuální bázi umožňuje každému klientovi nakonfigurovat si zobrazování nejrůznějších informací pro jím sledované investiční instrumenty. Důležité informace má tak uživatel Terminálu vždy na očích a může tak velmi pružně reagovat na jakýkoliv vývoj na trhu.

Vyzkoušejte si WebTradera nejprve v DEMO aplikaci a presvědčte
se sami, jak vám bude nová aplikace vyhovovat!

Jsou mé investice v bezpečí?

Jsou mé investice v bezpečí?

Nabízíme nejvyšší zabezpečení internetové aplikace pomocí jména, hesla a autorizačního kódu.

Jak se zajistit proti ztrátám?

Jak se zajistit proti ztrátám?

Využívejte inteligentní pokyny a chraňte svou investici. Stop limit, trailing stop, bracket nebo if pokyn.

Mobile Trader

Obchodujte odkudkoliv, bezpečně a za internetové poplatky prostřednictvím mobilní aplikace MobileTrader a budete mít své investice pod kontrolou.

Analytická a zpravodajská podpora?

Analytická a zpravodajská podpora

Nastavte si zasílání analytických zpráv, vytvořených na jednotlivé české i zahraniční akcie.