Demo účet

Návod

 1. Otevřete si DEMO účet

  Nejprve si zaregistrujte účet pomocí jména, příjmení, telefonu a emailové adresy. Okamžitě obdržíte na vámi uvedenou emailovou adresu uživatelské jméno, heslo a bezpečnostní kód, který budete využívat při zadávání aktivních pokynů.

  Na úplném začátku je vám ve zkušební verzi k dispozici virtuální vklad 500 000 CZK, 5 000 USD a 5 000 EUR a zároveň máte přednastavenu možnost obchodovat s americkými cennými papíry, můžete vyzkoušet obchodování s ETF, deriváty nebo například obchodování na úvěr.

  Demo účet Patria Finance Vám umožní podávat pokyny, sledovat stav Vašeho účtu a pohyb Vašich pozic a další funkcionality, které aplikace nabízí i v reálném provozu. Váš demo účet bude aktivní po dobu 30 dní.

 2. Začněte obchodovat

  DEMO aplikace je shodná s aplikací WebTrader, je tedy jednoduchá, přehledná, stabilní a velmi bezpečná. Bezpečnost je zajištěna přihlašovacími údaji a bezpečnostním kódem, který obdržíte po registraci. Bezpečnostní kód zde nahrazuje autorizační kód, který je klientům zasílán ve formě SMS nebo generován bezpečnostním klíčem.

  Po přihlášení si můžete vyhledat titul podle názvu, ISINu nebo RICu a přidat mezi své oblíbené. V této sekci jej můžete sledovat a následně zobchodovat přes tlačítko "N" - nákup. Jakmile je cenný papír nakoupen, zobrazí se ve Vašem portfoliu. Tlačítko "P" slouží k prodeji cenného papíru.

Aké produkty môžem obchodovať?

Aké produkty môžem obchodovať?

Vyberte si zo širokej ponuky produktov. Akcie, indexové a komoditné akcie, dlhopisy, fondy, certifikáty, deriváty.

Neviete, ako začať?

Neviete, ako začať?

Pozrite si naše inštruktážne videá, manuály a články alebo nám zavolajte.

Ako obchodovať?

Ako obchodovať?

Využite jednoduchú a bezpečnú online aplikáciu WebTrader, mobilnú aplikáciu MobileTrader alebo poradenstvo maklérov.

Zaujímajú vás dlhodobé investície?

Zaujímajú vás dlhodobé investície?

Skúste investovať aj do akcií s dividendovým výnosom alebo do podielových fondov.